Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (4.0.3) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Search
uk: Пошук

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Page
uk: Сторінка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Basic
uk: Основні

en: Banner
uk: Банер

en: RSS Feed
uk: RSS-потік

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Custom CSS
uk: Власні CSS

en: Content Above
uk: Вміст зверху

en: Content Below
uk: Вміст знизу

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Footer Bottom
uk: Низ нижнього колонтитула

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Footer Top
uk: Верх нижнього колонтитула

en: Branding
uk: Брендування

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: Leave a Reply
uk: Напишіть відгук

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key

en: Tabs display toggle
uk: Перемикач відображення вкладок

en: Hero (full width)
uk: Герой (повна ширина)
