Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (4.0.6) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Basic
nl: Basis

en: RSS Feed
nl: RSS-feed

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Header Top
nl: Bovenkant kop

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Content Above
nl: Boven inhoud

en: Content Below
nl: Onder inhoud

en: Pagination
nl: Paginering

en: Footer Bottom
nl: Onder footer

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Footer Top
nl: Boven footer

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key

en: Tabs display toggle
nl: Tabs-weergaveschakelaar

en: Hero (full width)
nl: Hero (volledige breedte)
