Designs (1.0.0) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: More
ne: थप

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Create
ne: सिर्जना

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Hidden
ne: लुकेको

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Boolean
ne: सही वा गलत
