Designs (1.0.2) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: More
hy: Ավելին

en: Number
hy: Թիվ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Items
hy: Տարրեր

en: Rows
hy: Տողեր

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Setting
hy: Կարգավորում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Boolean
hy: Բուլյան

en: Field formatter
hy: Դաշտի ձևաչափիչ

en: No field is displayed.
hy: Ոչ  մի դաշտ չի ցուցադրվում:

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Parents for @title
hy: @title-ի ծնողները
