Designs (1.0.4) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Remove
az: Çıxart

en: More
az: Daha çox

en: Number
az: Rəqəm

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Menu
az: Menyu

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: Create
az: Yaradıldı

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Block
az: Blok

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Items
az: Elementlər

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Current
az: Hazırkı

en: Last
az: Son

en: Rows
az: Sıralar

en: Exposed Filters
az: Açıq Filtrlər

en: Hidden
az: Gizli

en: Entity
az: Entiti

en: Empty
az: Boş

en: Select
az: Seçin

en: Pager
az: Peycer

en: Setting
az: Parametr

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Update settings
az: Parametrləri yeniləyin

en: Invalid display id @display
az: Yanlış displey id @display

en: Boolean
az: Məntiq

en: Field formatter
az: Sahə formatlayıcısı
