Designs (1.0.8) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Content
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: Remove
ur: حذف کریں

en: More
ur: مزید

en: Number
ur: نمبر

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Text
ur: متن

en: Block
ur: بلاک

en: Items
ur: سرخیاں

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Setting
ur: ترتیب

en: Boolean
ur: بولین
