Designs (1.0.7) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Remove
gl: Quitar

en: More
gl: Máis

en: Number
gl: Número

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Menu
gl: Menú

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: Create
gl: Crear

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Block
gl: Bloque

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Items
gl: Elementos

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Current
gl: Actual

en: Attributes
gl: Atributos

en: Rows
gl: Filas

en: Exposed Filters
gl: Filtros expostos

en: Template
gl: Modelo

en: Hidden
gl: Oculto

en: Token
gl: Símbolos

en: First
gl: Primeiro

en: Empty
gl: Valeiro

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Pager
gl: Paxinador

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Invalid display id @display
gl: Id de visualización @display non válido

en: Boolean
gl: Booleano

en: Absolute
gl: Absoluto

en: Field formatter
gl: Formatador do campo

en: No field is displayed.
gl: Non se amosa ningún campo.

en: No field is hidden.
gl: No hai ningún campo oculto.

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Parents for @title
gl: Pais de @title
