Devel (4.1.4) - en to sr translation catalogue (41 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Subject
sr: Предмет

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Time
sr: Време

en: Path
sr: Путања

en: Region
sr: Регион

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Mail
sr: Пошта

en: User
sr: Корисник

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: State
sr: Статус

en: Cache
sr: Кеш

en: Provider
sr: Провајдер

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Definition
sr: Дефиниција

en: Completed
sr: Завршено

en: form
sr: формулар

en: Route Name
sr: Назив руте

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sr: %type: @message у %function (линија %line у %file).
