Devel Generate Commerce (1.1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Now
ja: 今

en: Products
ja: 商品

en: Product types
ja: 商品タイプ

en: Orders
ja: 注文

en: Tax
ja: 税

en: Order workflow
ja: 注文ワークフロー

en: Order statuses
ja: 注文ステータス
