Devel Snippet (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Development
id: Pengembangan

en: Edit
id: Sunting

en: Name
id: Nama

en: Created
id: Dibuat

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Changed
id: Berubah
