Developer portal (3.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Title
he: כותרת

en: weight
he: גובה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Action
he: פעולה

en: On
he: פעיל

en: Tags
he: תגיות

en: Version
he: גירסה

en: Reset
he: איתחול

en: Updated
he: עודכן

en: FAQ
he: שאלות נפוצות

en: Answer
he: תשובה

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Custom
he: מותאם

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Desc
he: יורד

en: Configuration
he: הגדרות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Ok
he: בסדר

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Add @type
he: הוספת @type

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
