Developer portal (8.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: Version
lt: Versija

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Revisions
lt: Versijos

en: Mode
lt: Būdas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Key
lt: Raktas

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Service
lt: Paslauga

en: Account
lt: Paskyra

en: About
lt: Apie

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Start import
lt: Pradėti importavimą

en: Trigger
lt: Spragtukas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Add @label
lt: Pridėti @label
