Developer portal (8.x-2.0-alpha3) - en to az translation catalogue (43 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: Version
az: Versiya

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Mode
az: Rejim

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Pattern
az: Nümunə

en: Sort by
az: Sırala

en: Key
az: Açar

en: Reference
az: Istinad

en: Base path
az: Baza yolu

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Add @type
az: @type əlavə edin

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
