Developer portal (8.x-2.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Action
ne: कारवाही

en: Version
ne: संस्करण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Mode
ne: प्रकार

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Account
ne: खाता

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
