Developer portal (8.x-2.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (56 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Version
pl: Wersja

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Revisions
pl: Wersje

en: Mode
pl: Tryb

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Key
pl: Klucz

en: Source file
pl: Plik źródłowy

en: Reference
pl: Referencja

en: Base path
pl: Ścieżka bazowa

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Account
pl: Konto

en: About
pl: O stronie

en: Add @type
pl: Dodaj @type

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Trigger
pl: Wyzwalacz

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Project ID
pl: ID projektu

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Secret
pl: Sekret

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Add @label
pl: Dodaj @label

en: Node operations bulk form
pl: Formularz operacji masowych dla węzłów
