Developer portal (8.x-2.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: Version
ca: Versió

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Answer
ca: Resposta

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Configuration
ca: Configuració

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Source file
ca: Fitxer d'origen

en: Ok
ca: D'acord

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Add @type
ca: Afegeix @type

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre

en: Node operations bulk form
ca: Formulari d'operacions massives de node
