Developer portal (8.x-2.0-alpha7) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Mode
ml: മോഡ്
