Developer portal (8.x-2.0-alpha9) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: Version
gl: Versión

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Mode
gl: Modo

en: Configuration
gl: Configuración

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Ok
gl: Correcto

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Add @type
gl: Engadir @type

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
