Demo Framework (8.x-1.0-beta9) - en to pl translation catalogue (109 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Latest Articles
pl: Ostatnie Artykuły

en: Article
pl: Artykuł

en: Comments
pl: Komentarze

en: More
pl: Więcej

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: File
pl: Plik

en: Login
pl: Zaloguj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Links
pl: Odnośniki

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Background
pl: Tło

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Icon
pl: Ikona

en: Add
pl: Dodaj

en: Picture
pl: Obraz

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Block
pl: Blok

en: Off
pl: Wyłączony

en: Welcome
pl: Witamy

en: Comment
pl: Komentarz

en: Location
pl: Położenie

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: Desc
pl: Malejąco

en: Job Title
pl: Nazwa stanowiska

en: All files
pl: Wszystkie pliki

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Full
pl: Pełny

en: Department
pl: Departament

en: Browse
pl: Przeglądanie

en: French
pl: Francuski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Map
pl: Mapa

en: author
pl: autor

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Tabs
pl: Zakładki

en: File does not exist.
pl: Plik nie istnieje.

en: medium
pl: średni

en: Apply
pl: Zastosuj

en: small
pl: mała

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Biography
pl: Biografia

en: Services
pl: Serwisy

en: Detail
pl: Szczegół

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: My account
pl: Moje konto

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Account
pl: Konto

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Landing page
pl: Strona docelowa

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Sales
pl: Obroty

en: Creator
pl: Twórca

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: The specified file %name could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku %name.

en: Card
pl: Karta

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Your virtual face or picture.
pl: Twoje zdjęcie lub obraz.

en: Administrative title
pl: Tytuł wewnętrzny

en: My Account
pl: Moje konto

en: All content
pl: Wszystkie treści

en: Employee
pl: Pracownik

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Recent content
pl: Ostatnio dodana zawartość

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
pl: Używaj tagów do grupowania artykułów podobnych tematycznie w kategorie.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
pl: Użyj <em>artykułów</em> dla dynamicznych treści, takich jak newsy, przegląd prasy lub wpisy na blogu.

en: Columns: 1
pl: Kolumn: 1

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Get the actual content from a content revision.
pl: Pobierz właściwą zawartość na podstawie wersji zawartości.

en: Source Field
pl: Pole źródłowe

en: Management
pl: Zarządzanie

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: REST export
pl: Eksport REST

en: Default comments
pl: Domyśle komentarze

en: Allows commenting on content
pl: Pozwala komentować zawartość

en: Basic block
pl: Prosty blok

en: A basic block contains a title and a body.
pl: Prosty blok zawiera tytuł i treść

en: Website feedback
pl: Informacja zwrotna na temat strony.

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
pl: Wprowadź listę oddzielonych przecinkami słów. Przykładowo: Wrocław, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: Recent content.
pl: Ostatnio dodana zawartość.
