Demo Framework (8.x-1.0-beta10) - en to lt translation catalogue (83 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Body
lt: Turinys

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Latest Articles
lt: Paskutiniai straipsniai

en: Article
lt: Straipsnis

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Summary
lt: Įžanga

en: Icon
lt: Piktograma

en: Add
lt: Pridėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: All
lt: Visi

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Off
lt: Išjungta

en: Comment
lt: Komentaras

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: Browse
lt: Naršyti

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Map
lt: Žemėlapis

en: author
lt: autorius

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: medium
lt: vidutinis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: small
lt: mažas

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Menus
lt: Meniu

en: Services
lt: Paslaugos

en: Service
lt: Paslauga

en: Administrator
lt: Administratorius

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: My account
lt: Mano erdvė

en: Featured
lt: Svarbus

en: Account
lt: Paskyra

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: The specified file %name could not be uploaded.
lt: Nurodytas failas %name negali būti įkeltas.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: All content
lt: Visas turinys

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Recent content
lt: Naujausias turinys

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Management
lt: Valdymas

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Default comments
lt: Įprasti komentarai

en: Allows commenting on content
lt: Suteikia galimybę komentuoti turinį

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Website feedback
lt: Svetainės atsiliepimai

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
lt: Įveskite kableliu atskirtą sąrašą. Pavyzdžiui: Vilnius, Naujoji Akmenė, "Klivlendas, Ohajas"
