Demo Framework (8.x-2.0-rc6) - en to fa translation catalogue (100 entries)

en: tags
fa: برچسب‌ها

en: Home
fa: خانه

en: Slideshow
fa: اسلایدشو

en: Body
fa: بدنه

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Delete
fa: حذف

en: Subject
fa: موضوع

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Latest Articles
fa: آخرین مقاله‌ها

en: Article
fa: مقاله

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: More
fa: بیشتر

en: On
fa: روشن

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Homepage
fa: صفحه خانگی

en: created
fa: ایجاد شده

en: Login
fa: ورود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Links
fa: پیوندها

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Message
fa: پیغام

en: Image
fa: تصویر

en: Center
fa: وسط

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Background
fa: زمینه

en: Icon
fa: شمایل

en: Add
fa: افزودن

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Text
fa: متن

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Picture
fa: تصویر

en: type
fa: نوع

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: All
fa: همه

en: Add content
fa: افزودن محتوا

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Block
fa: بلوک

en: Off
fa: خاموش

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Location
fa: مکان

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Media
fa: رسانه

en: System
fa: سیستم

en: Phone
fa: تلفن

en: Address
fa: نشانی

en: Desc
fa: نزولی

en: Code
fa: کد

en: Text color
fa: رنگ متن

en: All files
fa: همه ی فایل ها

en: Send to
fa: ارسال به

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Logout
fa: خروج

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Hidden
fa: پنهان

en: French
fa: فرانسوی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Map
fa: نقشه

en: Alignment
fa: تراز

en: author
fa: نویسنده

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Slide
fa: لغزیدن

en: Apply
fa: تایید

en: small
fa: کوچک

en: Copy
fa: کپی

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Menus
fa: منوها

en: Biography
fa: بیوگرافی

en: Administrator
fa: مدیر

en: My account
fa: حساب من

en: Featured
fa: ویژه

en: Headline
fa: عنوان

en: Account
fa: حساب

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی

en: Creator
fa: سازنده

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: The specified file %name could not be uploaded.
fa: فایل مشخص شده %name نمی‌تواند بارگذاری شود.

en: Dashboard
fa: میزکار

en: My Account
fa: حساب من

en: All content
fa: تمامی محتوا

en: Sign Up
fa: عضویت

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Recent content
fa: جدیدترین محتوا

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fa: از تگ‌ها برای گروه‌بندی موضوعات مختلف در دسته‌ها استفاده کنید.

en: Add custom block
fa: افزودن بلوک سفارشی

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fa: از <em>مقالات</em> برای محتوای وابسته به زمان مانند اخبار, اعلامیه‌های مطبوعاتی، و مطالب وبلاگ استفاده کنید.

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Get the actual content from a content revision.
fa: دریافت محتوای واقعی از یک بازنویسی محتوا.

en: Management
fa: مدیریت

en: Default comments
fa: دیدگاه‌های پیش‌فرض
