Demo Framework (8.x-3.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (98 entries)

en: tags
gl: etiquetas

en: Forms
gl: Formularios

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Article
gl: Artigo

en: Comments
gl: Comentarios

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: Download
gl: Descargar

en: view
gl: vista

en: created
gl: creado

en: Links
gl: Ligazóns

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Help
gl: Axuda

en: Icon
gl: Icona

en: Add
gl: Engadir

en: Format
gl: Formato

en: Teaser
gl: Resumo

en: Text
gl: Texto

en: Upload
gl: Subir

en: Picture
gl: Imaxe

en: type
gl: tipo

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Off
gl: Desactivado

en: Comment
gl: Comentario

en: Location
gl: Localización

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Gallery
gl: Galería

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Media
gl: Medios

en: System
gl: Sistema

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Code
gl: Código

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Square
gl: Cadrado

en: Send to
gl: Enviar

en: CSS classes
gl: Clases CSS

en: Logout
gl: Saír

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Hidden
gl: Oculto

en: Browse
gl: Explorar

en: French
gl: Francés

en: Spanish
gl: Español

en: Browser
gl: Navegador

en: Map
gl: Mapa

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: author
gl: autor

en: Buttons
gl: Botóns

en: Tabs
gl: Lapelas

en: medium
gl: medio

en: Apply
gl: Aplicar

en: small
gl: pequena

en: Copy
gl: Copiar

en: Blocks
gl: Bloques

en: Menus
gl: Menús

en: Services
gl: Servizos

en: Service
gl: Servizo

en: Administrator
gl: Administrador

en: My account
gl: A miña conta

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Featured
gl: Destacado

en: Account
gl: Conta

en: Embed
gl: Incrustar

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Creator
gl: Creador

en: The specified file %name could not be uploaded.
gl: O arquivo especificado %name non puido subirse.

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Administrative title
gl: Título administrativo

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Weight for row @number
gl: Peso para la fila @number

en: Get the actual content from a content revision.
gl: Obter o contido real dunha revisión de contido.

en: Management
gl: Xestión

en: Full HTML
gl: HTML completo

[ctx: Sort order]
en: Order
gl: Orde
