Demo Framework (8.x-3.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (59 entries)

en: tags
hy: թեգեր

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Article
hy: Հոդված

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Search
hy: Որոնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Picture
hy: նկար

en: type
hy: տեսակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Media
hy: Մեդիա

en: System
hy: Համակարգ

en: Code
hy: Կոդ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: Map
hy: Քարտեզ

en: author
hy: հեղինակ

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: My account
hy: Իմ հաշիվը

en: The specified file %name could not be uploaded.
hy: Սահմանված ֆայլը %name  չի կարող վերբեռնվել:

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
hy: Մուտագրել ստորակետով բաժանված ցուցակ։ Օրիանկ՝ Ամստերդամ, Մեխիկո, "Կլիվլենդ, Օհայո"
