Demo Framework (8.x-3.0-beta1) - en to az translation catalogue (67 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Article
az: Məqalə

en: Comments
az: Şərhlər

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Download
az: Yüklə

en: view
az: görünüş

en: Links
az: Linklər

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Help
az: Dəstək

en: Icon
az: İconka

en: Add
az: Əlavə et

en: Teaser
az: Tizer

en: Text
az: Mətn

en: Upload
az: Yükləmə

en: Picture
az: Şəkil

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Off
az: Söndürülüb

en: Comment
az: Şərh

en: Location
az: Məkan

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Advanced
az: Əlavə

en: System
az: Sistem

en: Desc
az: azaldın

en: Square
az: Kvadrat

en: Sort by
az: Sırala

en: Hidden
az: Gizli

en: Spanish
az: İspan

en: Browser
az: Brauzer

en: Map
az: Xəritə

en: Alignment
az: Nizamlama

en: author
az: müəllif

en: Tabs
az: Tablar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Copy
az: Köçür

en: Blocks
az: Bloklar

en: Menus
az: Menyular

en: My account
az: Mənim hesabım

en: Offset
az: Ofset

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: The specified file %name could not be uploaded.
az: Göstərilən %name faylı yükləmək mümkün olmadı.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq

en: All content
az: Bütün kontent

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
