Drupella File Manager Lite (2.0.9) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Search settings
lt: Paieškos nuostatos

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Role
lt: Rolė

en: Folder
lt: Katalogas

en: Common settings
lt: Bendri nustatymai

en: WIDTHxHEIGHT
lt: PLOTISxAUKŠTIS

en: File Browser
lt: Failų naršyklė

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Unlink
lt: Šalinti nuorodą

en: Maximum upload size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: Role-profile assignments
lt: Rolės priskyrimai

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti profilį %name?

en: Select file
lt: Pasirinkite failą

en: Delete configuration profile
lt: Pašalinti konfigūravimo profilį

en: %filename is in use by another application.
lt: %filename naudoją kita aplikacija.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.
