Drupella File Manager Lite (2.1.3) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: root
ar: جذر

en: Name
ar: الاسم

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Search settings
ar: إعدادات البحث

en: Media
ar: ميديا

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Role
ar: دور

en: WIDTHxHEIGHT
ar: العرض×الارتفاع

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Duplicate
ar: استنساخ

en: MB
ar: م.بايت

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: Maximum upload size
ar: أكبر حجم للملف المرفوع

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ar: افصل لواحق الملفات بمسافة أو فاصلة ولا تضع النقطة.
