Drupella File Manager Lite (8.x-1.16) - en to uk translation catalogue (67 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: root
uk: корінь

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Search settings
uk: Налаштування пошуку

en: Media
uk: Медіа

en: Folder name
uk: Назва теки

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Role
uk: Роль

en: Folders
uk: Теки

en: Folder
uk: Тека

en: Common settings
uk: Прості налаштування

en: WIDTHxHEIGHT
uk: ШИРИНАxВИСОТА

en: File Browser
uk: Оглядач файлів

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Insert image
uk: Вставити зображення

en: File Manager
uk: Менеджер файлів

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: MB
uk: MБ

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Delete files
uk: Вилучити файли

en: Unlink
uk: Прибрати посилання

en: Maximum upload size
uk: Максимальний розмір відвантаження на сайт

en: Role-profile assignments
uk: Призначення профілів для ролей

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
uk: Ви дійсно хочете видалити профіль %name?

en: Select file
uk: Вибрати файл

en: List files
uk: Список файлів

en: File permissions
uk: Дозволи на файли

en: Rename files
uk: Перейменовувати файли

en: Upload files
uk: Відвантажити файли

en: Delete configuration profile
uk: Видалити конфігураційний профіль

en: %filename is in use by another application.
uk: %filename використовується іншим застосунком.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
uk: Розширення вводити через пробіл або кому і крапку перед розширенням не ставити.

en: Resize images
uk: Змінювати розміри зображень

en: Maximum image dimensions
uk: Максимальні розміри зображення

en: Thumbnail style
uk: Стиль мініатюри

en: All permissions
uk: Всі повноваження

en: Disk quota
uk: Дискова квота

en: Duplicate of @label
uk: Дублювання @label

en: Member profile
uk: Профіль учасника

en: Add configuration profile
uk: Додати конфігураційний профіль

en: Edit configuration profile
uk: Редагувати конфігураційний профіль

en: Duplicate configuration profile
uk: Дублювати конфігураційний профіль

en: Enable absolute URLs
uk: Увімкнути абсолютні URL-адреси

en: Insert images
uk: Вставити зображення

en: Configuration Profiles
uk: Конфігураційні профілі

en: Profile %name has been deleted.
uk: Профіль %name було успішно видалено.

en: Set to * to allow all extensions.
uk: Вкажіть *, аби дозволити всі розширення.

en: Maximum allowed file size per upload.
uk: Максимальний дозволений розмір файла на одне відвантаження.

en: Your PHP settings limit the upload size to %size.
uk: Параметри PHP обмежують розмір відвантаження до %size.

en: Maximum disk space that can be allocated by a user.
uk: Максимальний дисковий простір, наданий користувачеві.

en: Invalid folder path.
uk: Неприпустимий шлях папки.

en: You must define a folder.
uk: Необхідно визначити папку.

en: Profile %name has been added.
uk: Профіль %name було успішно додано.

en: Make the file manager return absolute file URLs to other applications.
uk: Зробіть аби менеджер файлів повертав іншим застосункам абсолютні URL-адреси файлів.

en: You have enabled anonymous access to the file manager. Please make sure this is not a misconfiguration.
uk: Увімкнено анонімний доступ до менеджера файлів. Впевніться в тому, що це налаштування не є помилковим.

en: Assign configuration profiles to user roles for available file systems. Users with multiple roles get the bottom most profile.
uk: Призначення профілів конфігурації до доступних для файлових систем ролей користувачів. Користувачі з декількома ролями отримають найнижчий профіль.

en: The default file system %name is accessible at :url path.
uk: Базова файлова система %name доступна за шляхом :url.

en: Rename folders
uk: Перейменовувати папки

en: Ignore file usage
uk: Ігнорувати використання файлів
