Drupella File Manager Lite (8.x-1.14) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: root
az: əsas

en: Name
az: Ad

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: ID
az: İD

en: Search settings
az: Axtarış parametrləri

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Role
az: Rollar

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Permissions
az: İcazələr

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Maximum upload size
az: Maksimum yükləmə ölçüsü
