DGA Rating (1.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: مستخدم

en: Submitted
ar: تم الإرسال

en: Custom
ar: مخصّص

en: N/A
ar: غير موجود

en: Anonymous
ar: مجهول

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Close
ar: إغلاق

en: Entity
ar: الكيان
