DGA Rating (1.0.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: User
es: Usuario

en: Submitted
es: Enviado

en: Average Rating
es: Valoración media

en: Custom
es: Personalizado

en: N/A
es: N/D

en: Anonymous
es: Anónimo

en: IP Address
es: Dirección IP

en: Close
es: Cerrar

en: Entity
es: Entidad

en: Feedback
es: Reacción

en: Rating
es: Votación
