Diba clean (1.0.0-beta8) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Help
ar: المساعدة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Footer
ar: التذييل

en: Hidden
ar: مخفي

en: Messages
ar: الرسائل

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Search form
ar: استمارة البحث

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
