Diba clean (1.0.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Help
lt: Pagalba

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Footer
lt: Poraštė

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Messages
lt: Žinutės

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
