Diba core (2.0.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Feed
ar: التلقيمة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Please wait...
ar: يرجى الانتظار...

en: Newsletter
ar: النشرة

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Highlighted
ar: مبرز
