Diba core (2.0.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Feed
lt: Srautas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Newsletter
lt: Naujienlaiškis

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Footer second
lt: Antra poraštė

en: Footer third
lt: Trečia poraštė

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu
