Diba core (2.0.4) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Feed
az: Nəticə

en: Help
az: Dəstək

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Tools
az: Alətlər

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Tabs
az: Tablar

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya
