Diff (2.0.0-beta4) - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Theme
az: Tema

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Fields
az: Sahələr

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Hidden
az: Gizli

en: Key
az: Açar

en: Revert
az: Qaytarma

en: Empty
az: Boş

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.

en: Plugins
az: Pluqinlər

en: Space
az: Boşluq

en: About
az: Haqqında

en: Revision information
az: Təftiş məlumatları

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Entities
az: Entitilər

en: Full content
az: Tam məzmun
