Diff (8.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (60 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Theme
pl: Skórka

en: Layout
pl: Układ

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Filter
pl: Filtr

en: Fields
pl: Pola

en: Installed correctly
pl: Zainstalowano pomyślnie

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Key
pl: Klucz

en: Revert
pl: Przywróć

en: Empty
pl: Pusty

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: Revision
pl: Wersja

en: Select different revisions to compare.
pl: Wybierz różne wersje do porównania.

en: No visible changes
pl: Brak widocznych zmian

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Space
pl: Odstęp

en: About
pl: O stronie

en: Comma (,)
pl: Przecinek (,)

en: Semicolon (;)
pl: Średnik (;)

en: Uses
pl: Używa

en: Title: @title
pl: Tytuł: @title

en: Compare
pl: Porównaj

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: Entities
pl: Encje

en: Entity ID
pl: ID encji

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Simple exclusion
pl: Proste wykluczenie

en: Show field title
pl: Pokaż tytuł pola

en: Comparison method
pl: Metoda porównywania

en: Label (key)
pl: Podpis (klucz)

en: Compare format
pl: Porównaj format

en: Revision comparison
pl: Porównanie rewizji

en: You have unsaved changes.
pl: Masz niezapisane zmiany

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert to older versions.
pl: Kontrola wersji umożliwia śledzenie różnic między wieloma wersjami zawartości i przywracanie jej starszych wersji.

en: @date by @username
pl: @date przez @username

en: @langname revisions for %title
pl: Wersje %title w języku @langname

en: Set as current revision
pl: Ustaw jako bieżącą wersję
