Diff (8.x-1.4) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: To
ne: लाई

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Revision
ne: संशोधन

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
