Diff (8.x-1.5) - en to ca translation catalogue (63 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: Update
ca: Actualitza

en: Theme
ca: Tema

en: Layout
ca: Disposició

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Filter
ca: Filtra

en: Fields
ca: Camps

en: Installed correctly
ca: S'ha instal·lat correctament

en: Navigation
ca: Navegació

en: Hidden
ca: Ocult

en: Key
ca: Clau

en: Empty
ca: Buit

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Select different revisions to compare.
ca: Selecciona diferents revisions per comparar.

en: No visible changes
ca: No hi ha canvis visibles

en: Diff
ca: Diferència

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.

en: Plugin
ca: Connector

en: Plugins
ca: Connectors

en: simple
ca: Senzill

en: Space
ca: Espai

en: Field Type
ca: Tipus de camp

en: Raw
ca: Cru

en: About
ca: Detalls

en: Admin
ca: Administrador

en: Comma (,)
ca: Coma (,)

en: Semicolon (;)
ca: Punt i coma (;)

en: Uses
ca: Usos

en: Title: @title
ca: Títol: @title

en: Compare
ca: Compara

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Entities
ca: Entitats

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Revision comparison
ca: Comparació de revisions

en: You have unsaved changes.
ca: Teniu canvis no desats.

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert to older versions.
ca: Les revisions us permeten fer un seguiment de les diferències entre diverses versions del vostre contingut i tornar a versions anteriors.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: Configure how entity fields are compared.
ca: Configureu com es comparen els camps d'entitat.

en: Changes to %title
ca: Canvis a %title

en: Diff module has been installed correctly.
ca: El mòdul Diff s'ha instal·lat correctament.

en: Comparing
ca: Comparant

en: Shows changes between content revisions.
ca: Mostra canvis entre les revisions de contingut.

en: Compare selected revisions
ca: Compara les revisions seleccionades
