Digital Signage Framework (2.2.3) - en to az translation catalogue (49 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Count
az: Say

en: Items
az: Elementlər

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Desc
az: azaldın

en: General
az: Əsas

en: Ascending
az: Artan

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Style
az: Stil

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Publish
az: Dərc et

en: Offset
az: Ofset

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Critical
az: Kritik
