Diner Delights (1.0.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Contact
az: Kontakt

en: Header
az: Başlıq

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Location
az: Məkan

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: mobile
az: mobil

en: wide
az: geniş
