Diner Delights (1.0.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Header
lt: Antraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Location
lt: Vieta

en: test
lt: testas

en: wide
lt: platus

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu
