Diner Delights (1.0.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Description
ar: الوصف

en: Contact
ar: اتصل

en: Header
ar: الترويسة

en: Custom
ar: مخصص

en: Location
ar: الموضع

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
