Disci (1.0.16) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: view
ar: عرض

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Contact
ar: اتصل

en: Page
ar: الصفحة

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Location
ar: الموضع

en: Desc
ar: تنازلي

en: By
ar: بواسطة

en: Blog
ar: المدونة

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Empty
ar: فارغ

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Apply
ar: تطبيق

en: Information
ar: معلومات

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Search form
ar: استمارة البحث

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Asc
ar: تصاعدي
