Disci (1.0.3) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Author
az: Müəllif

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Contact
az: Kontakt

en: Bottom
az: Aşağı

en: Location
az: Məkan

en: By
az: Tərəfindən

en: Empty
az: Boş

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: About
az: Haqqında

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Content Above
az: Əvvəlki Kontent

en: Content Below
az: Sonrakı kontent

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Footer Bottom
az: Alt hissə aşağı

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
