Disclaimer (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Submit
ar: إضافة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Disclaimer
ar: اخلاء مسؤولية

en: About
ar: حول

en: Disclaimer block
ar: صندوق إخلاء المسؤولية
