Display Builder (1.0.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (77 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Actions
ca: Accions

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: None
ca: Cap

en: Logs
ca: Registres

en: Message
ca: Missatge

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Back
ca: Enrere

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Icon
ca: Icona

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: History
ca: Història

en: Region
ca: Regió

en: Display
ca: Visualització

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Theme
ca: Tema

en: User
ca: Usuari

en: Configure
ca: Configura

en: Page
ca: Pàgina

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Fields
ca: Camps

en: Conditions
ca: Condicions

en: System
ca: Sistema

en: State
ca: Estat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Edit view
ca: Edita la vista

en: Profile
ca: Perfil

en: Close
ca: Tanca

en: Condition
ca: Condició

en: Hidden
ca: Ocult

en: Sources
ca: Fonts

en: Clear
ca: Neteja

en: Undo
ca: Desfés

en: Entity
ca: Entitat

en: Empty
ca: Buit

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Copy
ca: Copia

en: Menus
ca: Menús

en: Publish
ca: Publica

en: Redo
ca: Refés

en: Profiles
ca: Perfils

en: Restore
ca: Restaura

en: Others
ca: Altres

en: Any
ca: Qualsevol

en: Paste
ca: Enganxa

en: Step
ca: Increment

en: User roles
ca: Rols de l'usuari

en: Light
ca: Clar

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Compact
ca: Compacta

en: Layers
ca: Capes

en: Styles
ca: Estils

en: Toolbar buttons
ca: Botons de la barra d'eines

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Dark
ca: Fosc

en: grouped
ca: agrupat

en: Lists (Views)
ca: Llistes (Views)

en: The import failed with the following message: %message
ca: La importació ha fallat amb el següent missatge: %message
