Display Mode Extras (2.0.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Display
lt: Rodymas

en: Custom
lt: Savitas

en: Mode
lt: Būdas

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: Weight for @title
lt: @title svoris
