Display Mode Extras (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Mode
ne: प्रकार
