Display Name (User Real Name) Field (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Value
hy: Արժեք

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Locked
hy: Արգելափակված
